Bramy garażowe

Bramy segmentowe są jak dotąd najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem bram wjazdowych.
Z natury szczelne, mocno ocieplane, mogące osiągać bardzo duże rozmiary – to zalety, dzięki którym bramy te w ostatnich latach zyskały sobie niesłychaną popularność. Bramy segmentowe mogą być montowane nawet przy bardzo niskim nadprożu.

Rolowane bramy garażowe to rozwiązanie wszechstronne – bramę można zamontować  zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram  rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulice. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiony pancerz bramy nie ogranicza widoczności.

Bramy uchylne garażowe to rodzaj tradycyjnych i sprawdzonych już na rynku bram. Są one praktyczne i proste w obsłudze. Sprawne użytkowanie powoduje, że otwieranie skrzydła bramy nie wymaga zbędnego wysiłku, a w dodatku odbywa się to łatwo i stabilnie. W ofercie dostępne jest wiele dodatków usprawniających pracę bram uchylnych.

Rolety Poznań - davert-rolety.pl - Roletki Poznań, Rolety zewnętrzne Poznań, Żaluzie Poznań - Wszystko to dla Państwa wygody. Nasza oferta jest bogata w najlepsze rolety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych rolet jak i z konkurencyjnymi cenami