Rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to bardzo skuteczny sposób na ochronę Państwa pomieszczeń przez cały rok. W okresie letnim ochronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem. Zimą natomiast, utrzymają cenne ciepło pozwalając na zaoszczędzenie energii cieplnej. Zastosowanie ich pozwala również obniżyć poziom hałasu w pomieszczeniach.

W naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne aluminiowe, wykonane ze specjalnie profilowanego stopu aluminium wypełnionego pianką poliuretanową, ale również rolety zewnętrzne wykonane z grubego aluminium o podwyższonej odporności na włamanie ale jak i rolety zewnętrzne elektryczne, które pozwalają na ich wygodną regulację. 

Rolety zewnętrzne z pianką są bardziej odporne na zmienne warunki atmosferyczne (np. na podmuchy wiatru) oraz są cieplejsze. Dostępne są w kilkunastu kolorach oraz kilku okleinach drewnopodobnych. Charakteryzują się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i wysoką wytrzymałością na ścieranie.

rolety zewnętrzne elektryczne

Rolety zewnętrzne elektryczne to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania. Dzięki możliwości zdalnego sterowania roletami, można je otwierać i zamykać w dowolnym miejscu w mieszkaniu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć zawszę kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia.

Rolety zewnętrzne elektryczne mają bardzo cichy i płynny mechanizm otwierania i zamykania, co pozwala na jeszcze większy komfort użytkowania. Ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności.

Rolety zewnętrzne elektryczne zapewniają również dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcji automatycznego zamykania na noc chroniać nasze okna przed możliwością niepowołanego wtargnięcia. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że ich mieszkanie jest zawsze bezpieczne.

Jeżeli cenicie Państwo wysoką jakość, funkcjonalność oraz chcecie zapewnić pomieszczeniom bezpieczeństwo i prywatność zachęcamy do kontaktu telefonicznie lub przez formularz na stronie.