Żaluzje poziome

ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje poziome są jedną z najstarszych form osłony okiennej. Stanowią ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia, umożliwiając jednocześnie sterowanie dopływem światła do wnętrza.

W naszej ofercie posiadamy żaluzje drewniane oraz tradycyjne żaluzje aluminiowe.

Żaluzje drewniane idealnie pasują do wnętrz, w których przeważa klasyczna linia retro, drewno, bądź aluminium i szkło. Szeroka naturalna kolorystyka zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli i podłóg. Listwy żaluzji to prawdziwe, lite drewno, dostępne w szerokościach 25, 35, 50 mm.

Żaluzje poziome mogą być wyposażone w konstrukcję nośną sznurkową lub taśmową ,według życzenia klienta.. Dostępne kolory to; świerk, dąb, złoty dąb, mahoń, buk, zielony świerk, biały, wiśnia, czereśnia, stary dąb, szary, niebieski, jawor, jasny mahoń, ciemny orzech, jasny orzech, a także wiele innych.

Żaluzje aluminiowe to klasyczna forma osłony wnętrza. Ich niska cena, uniwersalność i funkcjonalność sprawiają, że doskonale sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach – od biura po łazienkę.

Dostępne są w ponad 50-ciu kolorach, również z kolorowym osprzętem, który zamówić można w kolorze dobranym do listew. Szeroka paleta kolorów pozwoli Państwu na idealne dopasowanie żaluzji do wystroju wnętrza

Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarancja Państwa zadowolenia.