Rolety materiałowe

rolety materiałowe

Rolety materiałowe są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem umożliwiającym ochronę wnętrza przed słońcem jak i przed wzrokiem przechodniów. Zapewnią zaciemnienie pomieszczenia, gdy będzie to potrzebne a także przyczynią się do ochrony Państwa prywatności.

Można zauważyć, że z roku na rok, rolety materiałowe stają się bardziej popularne niż tradycyjne zasłony. Ich zaletą jest przede wszystkim funkcjonalność i łatwiejsze utrzymanie w czystości.

Rolety materiałowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej. Każde pomieszczenie może dzięki nim nabrać oryginalnego wyglądu. Jest to wspaniały dodatek dla wystroju Państwa wnętrza, zapewniający modny wygląd.

W naszej szerokiej ofercie rolet materiałowych znajdą Państwo rolety standardowe, rolety mini, rolety dachowe, a także rolety kasetowe.

Rolety Mini zalecane są do okien o niewielkich wymiarach. Montowane są bezpośrednio na skrzydle okiennym i nie wymagają wiercenia w ramie okna.

Rolety Dachowe – świetne rozwiązanie dla okien dachowych. Zapewnią wysoką ochronę przed promieniami słonecznymi w letnie dni.

Rolety Kasetowe stosowane są zwłaszcza wtedy, gdy ważne jest szczelne zasłonięcie okna lub gdy zależy nam na tym, aby tkanina rolety utrzymywała się na płaszczyźnie uchylonego okna.

Chętnie doradzimy Państwu w doborze odpowiednich rolet materiałowych do Państwa okna. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie darmowej wyceny.

Zapewniamy, że nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i będą rozwiązaniem na miarę Państwa oczekiwań.